Potenga to suplement diety mający formę kapsułek zawierających naturalne składniki wspomagające męską sprawność seksualną. Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem dużej i silnej erekcji umożliwiającej odbycie stosunku i czerpanie z niego satysfakcji. Niestety problemy te dotykają coraz większą rzeszę facetów. Dotyczy to także młodych mężczyzn przed ukończeniem 30 roku życia. Problemy z erekcją często są wynikiem życia w nieustannym biegu oraz stresie. Niekiedy wynikają z niezdrowego stylu życia, w którym królują używki oraz śmieciowe jedzenie. Wydaje się, że niskie libido to nie jest poważny problem, a jednak doprowadził on do rozpadu wielu związków. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy tabletki Potenga to dobry suplement diety na potencję, przeczytaj naszą recenzję.

Potenga na potencję i jej działanie

Kapsułki Potenga, to nie lek, lecz suplement diety zawierający starannie wyselekcjonowanie naturalne składniki mające przyczyniać się do zwiększenia apetytu seksualnego oraz podniesienia libido. Produkt może być wybawieniem dla facetów, którzy nie mogą podejmować aktywności seksualnej z powodu niewystarczająco silnej erekcji podczas stosunku. Ponadto tabletki Potenga mogą uchronić przed „daniem plamy”, bowiem składniki zawarte w tym suplemencie diety na potencję mają zapobiegać także przedwczesnemu wytryskowi.

Jak działa Potenga?

Zgodnie z opiniami jakie można licznie znaleźć w sieci, dochodzi się do wniosku, że Potenga może:

 • Zwiększać męską witalność oraz podnosić apetyt seksualny.
 • Wspierać lepsze doznania w tracie stosunku oraz intensyfikację orgazmów.
 • Pomagać uporać się z przedwczesnym wytryskiem.
 • Zwiększać pokłady energii.
 • Pozwolić wydłużyć czas trwania stosunku oraz zwiększyć ochotę na przyjemności.
 • Może przyczynić się do zwiększania rozmiarów penisa w trakcie erekcji.

Potenga – skład tabletek jest roślinny 

skład Potenga - maca

W składzie tabletek Potenga znajdziemy wyłącznie naturalne wyciągi roślinne, które przyczyniają się wyeliminowania zaburzeń erekcji oraz wspierają męskie libido. Produkt nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby powodować skutki uboczne. Odpowiedni dobór naturalnych składników oraz proporcje to czynniki, które sprawiają, że Potenga jest idealnym suplementem diety pozwalającym odzyskać męskość.
Składniki kapsułek Potenga:

 • L-arginina – aminokwas o niezwykle szerokim zastosowaniu. Stosowany przez sportowców pozwala zwiększyć aktywność tlenku azotu w organizmie. L-arginina rozszerza naczynia krwionośne oraz zwiększa przepływ krwi przez tkanki penisa, co może skutkować wystąpieniem szybszej, dłuższej i silniejszej erekcji. L-arginina pomaga zwiększać także intensywność doznań w trakcie trwania stosunku, dzięki czemu pozwala bardziej odczuwać przyjemność oraz czerpać większą satysfakcję z orgazmu. Składnik ten ma pozytywny wpływ na cały organizm bowiem wspiera i przyspiesza regenerację.
 • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego – stymuluje produkcję testosteronu oraz przyczynia się do zwiększenia siły. Przyczynia się się również do produkcji plemników, dzięki czemu może poprawiać płodność. Buzdyganek naziemny za zadanie ma aktywizować popęd seksualny oraz zwiększać wytrzymałość. Nic więc dziwnego, że roślina ta jest częstym składnikiem suplementów wspierających męskie zdrowie seksualne. Zioło to ma także inne zastosowanie – w hamowaniu stresu, zmniejszaniu stanów depresyjnych oraz eliminacji bezsenności, czy też redukcji złego cholesterolu.
 • Wyciąg z pestek dyni – o tym, że pestki dyni poprawiają płodność wiedzieli już Indianie. Wynika to z faktu, że są one niezwykle bogate w cynk – pierwiastek ważny z punktu widzenia męskiego zdrowia seksualnego. Przede wszystkim wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Cynk znany jest także z tego, że poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci.
 • Wyciąg z plamy sabałowej – działa rozkurczowo na drogi moczowe, dzięki czemu ułatwia oddawanie moczu.
 • Wyciąg z maca – jego zadaniem jest wzmagać apetyt seksualny oraz zwiększać pożądanie. Innymi Przyczynia się także do poprawy płodności oraz zwiększa wytrzymałość.

Potenga – cena suplementu

Potenga - cena
Suplement diety na potencję Potenga do nabycia jest w cenie nieprzekraczającej 200 zł. Ceny tabletek Potenga uzależnione są od w głównej mierze do dystrybutora. Szukając najlepszej oferty warto w tym celu sprawdzić oficjalną stronę internetową producenta.

Jaka jest cena w aptece?

Niestety suplementu diety na potencję nie nabędziemy w aptekach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

Gdzie kupić suplement Potenga? Portale aukcyjne, porównywarki, czy strona producenta?

Tak jak wspomnieliśmy, podobnie jak w przypadku innych preparatów na potencję, suplement diety Potenga najlepiej jest kupić na oficjalnej stronie internetowej producenta. Do wyboru są dwa rodzaje:

 • opakowanie zawierające 30 kapsułek,
 • opakowanie zawierające 60 kapsułek.

Czy produkt jest objęty gwarancją zwrotu pieniędzy?

Suplementy diety klasy premium mające pomóc w tak wstydliwych problemach jak zaburzenia erekcji, często opatrzone są dodatkową gwarancją tzw. satysfakcji. Oznacza to, że jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań Konsumenta, wówczas możliwe jest otrzymanie zwrotu pieniędzy. Niestety w przypadku tabletek Potenga taka gwarancja nie została przewidziana, nad czym ubolewamy.

Skutki uboczne suplementu Potenga

Potenga - skutki uboczne
Zastosowanie naturalnych składników sprawiło, że Potenga uznawana jest za bezpieczny suplement diety, który stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, nie powinien powodować efektów ubocznych.
 Po produkt nie powinny jednak sięgać osoby uczulone na którykolwiek składnik Potengi. 
Środek przeznaczony jest wyłącznie dla pełnoletnich mężczyzn, którzy borykają się z zaburzeniami erekcji oraz niskim libido.

Potenga kontra opinie na forum

Przed zakupem suplementu diety Potenga warto zapoznać się z opiniami na temat produktu. Najwięcej komentarzy znajdziemy na forach poświęconych męskiemu życiu seksualnemu. Podsumowując wszystkie opinie można stwierdzić, że są one zarówno pozytywne, neutralne, jak i negatywne. Wielu mężczyzn przypisuje Potendze specjalne zasługi, natomiast inni faceci twierdzą, że środek ten nie działa lub działa tylko w minimalnym stopniu. 
Niestety jest to zjawisko dość powszechne przy suplementach diety i wynika przede wszystkim z tego, że każdy organizm ma indywidualne predyspozycje i inaczej będzie reagował na poszczególne składniki w nich zawarte. Inną sprawą są rozbuchane oczekiwania użytkowników, którzy tabletkami chcą rozwiązać wszystkie swoje problemy, a gdy suplement nie wykazuje “cudownych właściwości” postanawiają spożytkować swój czas na często nieuzasadnione “hejtowanie” w sieci. 

Suplementy diety na potencję – tak czy nie?

Suplementy diety na potencję cieszą się wśród mężczyzn dużym zainteresowaniem. Prawdopodobnie wynika to za faktu, że środki te w przeciwieństwie to leków, rzadko powodują efekty uboczne. Większość z produktów na zaburzenia erekcji posiada naturalny skład, który nie wywołuje działań niepożądanych takich jak bóle głowy, czy skoki ciśnienia. Suplementom diety można zarzucić jedno – działają nieco wolniej od środków na receptę, jednak efekty ich stosowania są zauważalne przez dłuższy czas, a nie tylko doraźnie przed stosunkiem. Naturalne tabletki na zaburzenia erekcji z pewnością warto stosować, ale szukając odpowiedniego produktu warto także weryfikować opinie.

Jaki powinien być idealny suplement diety na zaburzenia erekcji?

Przede wszystkim powinien mieć bogaty oraz odpowiednio dobrany skład. Ilość i jakość składników oraz właściwe proporcje to kluczowe elementy, jakimi powinniśmy się kierować przy wyborze tabletek na zaburzenia erekcji. Warto również sprawdzić informacje na temat producenta, dlatego, że solidna i ceniona marka są gwarantem otrzymania produktu wysokiej klasy.

Czy tabletki na erekcję wystarczą?

tabletki na erekcję
Wielu mężczyzn uważa, że tabletki na zaburzenia erekcji takie jak Potenga, będą w stanie rozwiązać wszystkie problemy seksualne. Jeżeli mężczyzna prowadzi niezdrowy styl życia, w którym brakuje miejsca na sport oraz zdrowe odżywianie, wówczas tabletki mogą niewiele pomóc. Alkohol, palenie papierosów oraz sięganie po stymulanty to czynniki, które również mogą mieć niekorzystny wpływ na potrzeby seksualne

. Sięgając po tabletki na potencję należy mieć na względzie zmianę stylu życia na zdrowszy. Z pewnością pozwoli to pozbywać się problemów skuteczniej.
Inaczej wygląda kwestia zaburzeń erekcji, jeżeli są one wynikiem problemów psychicznych. Często wynikają one z niezadowolenia z wielkości członka. Wielu facetom trudno jest pogodzić się z tym co zaoferowała im matka natura. Ponadto niepowodzenia w seksie rodzą kolejne problemy jak np. kompleksy oraz trudności w nawiązywaniu relacji damsko-męskich. W takiej sytuacji pomocna może okazać się rozmowa ze specjalistą np. seksuologiem.

Podsumowanie

Środek cechuje się naturalnym składem. Znajdziemy w ekstrakty roślinne, które korzystnie mają oddziaływać na męskie życie seksualne. Minusem kapsułek Potenga jest ich wysoka cena i podzielone opinie. Ostateczną decyzję w kwestii stosowania musi podjąć już sam mężczyzna, lub jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, skonsultować się z lekarzem.


error: Treść chroniona!