IQgreen: opinie o tabletkach zielonej kawy na odchudzanie (2019)

Jak szybko i skutecznie zgubić zbędne kilogramy bez efektu jojo? To pytanie zadaje sobie z pewnością każda osoba, która cierpi na nadwagę i otyłość, a także wielokrotnie próbowała schudnąć za pomocą zmiany diety, ćwiczeń czy łykana różnego rodzaju suplementów spalających tłuszcz. Aby jednak osiągnąć optymalny efekt, najlepiej jest połączyć wszystkie trzy metody. Żadne cudowne tabletki na odchudzanie nie zadziałają, jeśli będziesz je łykać siedząc na kanapie i jedząc fast foody.

ranking suplementów - zielona kawa
 
Na rynku preparatów na odchudzanie wybór jest dziś ogromny. Kto dopiero zaczyna swoją walkę o lepszą sylwetkę, często nie wie, czym kierować się przy wyborze i na co zwracać uwagę podczas zakupu konkretnego preparatu. Zanim jednak sięgniesz po tabletki odchudzające, warto realnie ocenić swój poziom nadwagi czy otyłości, zrobić podstawowe badania lekarskie i upewnić się, czy nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do przeprowadzenia diety i wspomagania się suplementami odchudzającymi. Kolejny krok to zmiana nawyków żywieniowych oraz wprowadzenie do codzienności większej ilości ruchu i ćwiczeń fizycznych. Jeśli o to nie zadbamy, każda dieta odchudzająca kiedyś się skończy, a zgubione wcześniej kilogramy zaczną powracać szybciej niż byśmy sobie tego życzyli.

Nastaw się na wysiłek

wysiłek fizyczny
Nie ma co się oszukiwać i wierzyć w reklamy cudownych specyfików, które pozwalają na schudnięcie bez żadnego wysiłku. Takie preparaty po prostu nie istnieją. Jeśli “pracowałeś” na swój aktualny wygląd i kondycję przez wiele lat, nie ma szans, aby cały balast kilogramów zgubić w tydzień czy dwa. Owszem, wiele tabletek na odchudzanie faktycznie działa, ale zdecydowanie trzeba im pomóc. Nie przyniosą efektów, jeśli poza łykaniem suplementu nie zrobimy ze swoimi nawykami nic więcej.

Preparat IQgreen na odchudzanie

Jednym z popularnych suplementów na odchudzanie jest IQgreen. To tabletki nowej generacji, które cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami wśród użytkowników, których opinii jest pod dostatkiem na różnego rodzaju forach internetowych i nie tylko. Zanim sięgniemy po jakikolwiek preparat odchudzający, warto zdobyć o nim jak najwięcej wiedzy, aby móc podjąć decyzję na podstawie zarówno informacji od producenta, jak i opinii osób, które dany preparat stosowały i mogą potwierdzić skuteczność jego działania. Nigdy nie kierujmy się wyłącznie reklamami, które obiecują spektakularne efekty bez żadnego wysiłku

Jak już wspomniano, opinie na temat IQgreen można znaleźć na wielu stronach i forach internetowych, a także na grupach w mediach społecznościowych. Wynika z nich, że osoby, które od dłuższego czasu zażywają tabletki, chwalą pozytywne efekty i cieszą się, że ich waga faktycznie zaczęła spadać. Oczywiście, trzeba pamiętać, że IQgreen nie jest żadnym cudownym preparatem, który pozwoli zgubić wszystkie zbędne kilogramy w ciągu tygodnia czy dwóch. Nie można więc oczekiwać efektów, których po prostu nie będzie.

Łykanie tabletek na odchudzanie wymaga zmiany wielu innych dziedzin życia. Samo zażywanie suplementów spalających tłuszcz nie pozwoli na efektywne schudnięcie, jeśli nie wprowadzimy diety odchudzającej czy zwiększonego wysiłku fizycznego. Jeśli będziemy nadal się objadać, jeść tłusto i niezdrowo i spędzać czas wolny na kanapie, nawet IQgreen nie pomoże w walce z otyłością i nie można wtedy mieć żadnych pretensji do producenta. Jeśli chcesz schudnąć – zacznij od siebie, a suplementy potraktuj jedynie jako dodatkowe wspomaganie, które może przyspieszyć efekty.
IQgreen na odchudzanie

Skład preparatu IQgreen

W skład preparatu IQgreen wchodzą wyłącznie naturalne i bezpieczne składniki. Nie musisz się więc obawiać, że łykasz tabletki niewiadomego pochodzenia i o podejrzanym składzie.

IQgreen zawiera trzy unikalne składniki, dzięki którym może przyspieszyć proces przemiany materii, spalania tłuszczu oraz poprawy kondycji.

W preparacie znajduje się przede wszystkim:

  • ekstrakt z zielonej kawy zawierający kwas chlorogenowy CGA,
  • chrom,
  • kofeina.  

Kofeina przyspiesza spalanie tłuszczu, podkręca metabolizm, dodaje energii i pozwala odprężyć się po większym wysiłku. Chrom jest pierwiastkiem, który również odpowiada za szybką przemianę materii i można go spotkać jako główny składnik wielu preparatów przyspieszających odchudzanie. CGA, czyli kwas chlorogenowy, to natomiast składnik zielonej kawy, który jest silnym przeciwutleniaczem i któremu przypisuje się właściwości wspomagające odchudzanie.

Dobrze znane, sprawdzone składniki

Wszystkie składniki IQgreen są dokładnie podane przez producenta – jak widać są to substancje powszechnie znane i stosowane w medycynie od dawna. Naturalne wyciągi, oparte przede wszystkim na roślinach to dla konsumenta większe bezpieczeństwo i potwierdzenie, że stosuje produkt, którego skład uznawany jest za bezpieczny dla zdrowia.

Stosując preparat IQgreen skutki uboczne, czy niepożądane działania preparatu nie powinny wystąpić. Warto jednak przed rozpoczęciem diety odchudzającej oraz zażywania tabletek poprawiających przemianę materii wybrać się do lekarza, zrobić podstawowe badania i sprawdzić, czy nie mamy żadnych chorób, które wykluczałyby restrykcyjną dietę odchudzającą. Zdrowe odchudzanie zawsze powinno odbywać się pod kontrolą lekarza lub dietetyka – w przeciwnym razie można sobie zrobić więcej szkód niż korzyści.

Jak działa zielona kawa?

jak działa zielona kawa
Preparat IQgreen zawiera w sobie zieloną kawę, która pod wieloma względami jest o wiele zdrowsza od jej czarnego, powszechnie stosowanego odpowiednika. Przede wszystkim – kawa zielona nie jest palona, dzięki czemu zachowuje się w niej unikalny kwas chlorogenowy, który odpowiada za przyspieszanie przemiany materii oraz za oczyszczanie organizmu i usuwanie toksyn. Co więcej, kwas chlorogenowy może podkręcać nasz organizm do intensywnego spalania tłuszczu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skutecznie schudnąć bez nieprzyjemnego efektu jojo, doceń zalety kwasu chlorogenowego.

Kiedy spodziewać się pierwszych efektów?

Zapewne już wiesz, że samo łykanie tabletek na odchudzanie nie wystarczy, aby zobaczyć spektakularne efekty i cieszyć się szczuplejszą sylwetką. W każdą dietę odchudzającą trzeba bowiem włożyć sporo wysiłku. Pierwsze efekty pojawiają się nie w postaci spadających kilogramów, ale przede wszystkim w postaci dobrego samopoczucia, lepszej kondycji i wydolności organizmu. Regularne stosowanie IQgreen dzięki zastosowaniu zielonej kawy pozwala również zmniejszyć łaknienie, zniwelować napady głodu czy chęć na podjadanie. Dzięki stosowaniu preparatu łatwiej wiec wytrwać na diecie odchudzającej, nawet wtedy, gdy jest ona bardzo monotonna i mocno restrykcyjna.

Można również zaobserwować, że ubrania, które do tej pory były dobre, stają się nieco za duże. To pokazuje, jak szybko i wręcz niespodziewanie tkanka tłuszczowa pod wpływem częstych treningów zamienia się w mięśnie. Jeśli chcesz widzieć realne efekty, zaopatrz się przede wszystkim w centymetr, a nie w wagę. Ta może bowiem nieco zakłamywać rzeczywistość wtedy, gdy zamieniamy tłuszcz na mięśnie.

Ile można schudnąć na IQgreen? Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i uwarunkowań. Choć na stronie producenta można znaleźć przykłady osób, które schudły nawet kilkanaście kilogramów w krótkim czasie, warto potraktować je jako jednostkowe przypadki. Spadek wagi jest uzależniony od tego, jaką dietę odchudzającą jednocześnie zastosujemy, jakie ćwiczenia włączymy, a także z jakiego poziomu wagi będziemy schodzić. Im większa otyłość na początku odchudzania, tym większe też efekty na starcie. Na samym początku waga spada bowiem bardzo szybko u tych osób, które mają naprawdę sporo do zrzucenia.

Gdzie kupić IQgreen na odchudzanie?

IQGreen - gdzie kupić?
Tabletki na odchudzanie IQgreen najlepiej jest kupować bezpośrednio przez stronę producenta. Wtedy można bowiem mieć stuprocentową pewność, że otrzymamy produkt oryginalny i najwyższej jakości. Za każdym zamówieniem otrzymamy produkt doskonale zapakowany, dyskretny i dostarczony zgodnie z oczekiwaniami. Co więcej, kupując u producenta można również liczyć na wiele promocji czy zniżek, dzięki czemu kuracja tabletkami IQgreen może być sporo tańsza niż pierwotnie zakładamy. Im więcej opakowań tabletek kupimy, tym na większe zniżki możemy liczyć.

Jeśli kupujesz IQgreen poza stroną producenta, pamiętaj, aby nie dać się skusić zbyt niskiej cenie. Może się bowiem okazać, że jest to produkt, który tylko do złudzenia przypomina oryginał, a w rzeczywistości niewiele ma wspólnego z prawdziwymi tabletkami i niewiadomy jest jego skład. Zażywanie takich podejrzanych preparatów to prawdziwa rosyjska ruletka, gdyż nigdy nie wiadomo, w jaki sposób zadziałają one na nasz organizm.

Jak przyjmować preparat IQgreen?

 Każde opakowanie suplementu IQgreen zawiera 60 tabletek, które wystarczają na cały miesiąc kuracji . Tabletki należy przyjmować rano i wieczorem po jednej, popijając je przy tym szklanką wody. Nie ma sensu, ani też nie jest wskazane zwiększanie codziennej dawki preparatu. Wbrew pozorom, nie będzie on wtedy działał skuteczniej ani nie przyspieszy metabolizmu dwukrotnie. 
Pamiętaj – wszystkie leki i suplementy diety zażywaj zawsze wyłącznie zgodnie z zaleceniami producenta.

Zielona kawa – więcej energii, mniej kilogramów

Wyciąg z zielonej kawy zawarty w preparacie IQgreen to ciekawa propozycja na zwiększenie szans na sukces w odchudzaniu. Jeśli do tej pory podejmowałeś wiele prób zrzucania nadwagi, ale wszystkie skończyły się fiaskiem i ponownym przytyciem, tym razem warto zrobić to skutecznie. Unikalny skład, wysoka jakość produktu, sprawdzony producent oraz wielu zadowolonych użytkowników sprawia, że jest to obecnie bardzo ciekawa propozycja na rynku suplementów diety.  IQgreen w naszym rankingu zielonych kaw wspomagających odchudzanie znalazł się na wysokim, trzecim miejscu. Poniżej szczegóły zestawienia.

Ranking zielonych kaw portalu wTabletkach.pl:

Miejsce w rankingu
Sprawdzone miejsce zakupu
1. Green Coffee 5k
ZOBACZ
2. Green Coffee Plus
ZOBACZ
3. IQGreen
ZOBACZ


error: Treść chroniona!